דף הבית » עיצוב פנים חדר שינה

עיצוב פנים חדר שינה

חדר השינה שלנו הוא המקום שבו אנו פותחים וסוגרים את היום, משכנו הפרטי והאינטימי של כל אחד ואחת מאיתנו. לעיצוב חדר השינה שלנו השפעה משמעותית על מצב הרוח, האינטימיות, ואף על איכות השינה.
עיצוב חדר השינה שלכם צריך לשקף את האופי שלכם, ולהיות מפנק ומרווח ככל האפשר. השלב הראשון בעיצוב חדר השינה הוא מציאת ההעמדה הנכונה עבור הריהוט, בהתחשב בחלונות, פתחי יציאה לגינה או מרפסת, דלת הכניסה לחדר ועוד… העמדת הריהוט צריכה להעניק פרטיות מירבית באזור השינה מאידך, ואחסון מקסימלי מצד שני.

לפניכם חלק מחדרי שינה שעיצבתי

בואו להגשים חלום

לקוחות מספרים

מבחינתי היכולת של מעצבת פנים להבין את החלום שלי יותר טוב משאני מבינה אותו, היא שהופכת אותו לאיש מקצוע מעולה. וזו שירי! להקשיב לרעיון, למשימה, לחלום ולפרוט אותה לסעיפים, דיטיילס עם אסתטיקה מדוייקת, גמישות וראש פתוח. כיף גדול! ממליצה בחום!

ענבר אברון

ממליצים בחום על שירי המדהימה!
פגישת ייעוץ של 3 שעות שהקיפה הכל מהכל בתכנון דירת קבלן, תוכניות, מטבח מאתגר, עיצובים ובחירות, תקציבים והרבה הרבה טיפים חשובים על הדרך.
שירי עם גישה הכי זורמת ונעימה אך עם זאת סופר מקצועית, לגמרי חושבת מחוץ לקופסא, עונה לשאלות בסבלנות, מסבירה לפרטים כל דבר.באמת יצאנו מהפגישה עם הרבה ידע והרגשה של ביטחון בתכנון הדירה שלנו.
תודה ענקית שירי, בטוחה שנתראה עוד בהמשך ❤️

שירן סטון

שיפוץ בית חלומותינו הוא תהליך שמלווה בהמון חששות, אך לאחר פגישת הייעוץ איתך שהיתה מקצועית ונעימה, מלאה במידע וטיפים, אנחנו בטוחים שזו הולכת להיות חוויה כייפית שבסופה נגיע לתוצאה המושלמת מבחינתנו

קרן ועומר צפלביץ'

שירי???? המחשבה על מעצב/ת תמיד הרגישה לי 'משתגע מדי ','איך מישהו שאני לא מכירה יבין אותי כל כך מהר?!' אני חייבת לציין שאחרי החוויה איתך החשיבה שלי השתנתה! את גאון וסופר מקצועית! היכולת הזאת של שלך להבין ולתת מקום לשגעונות שלי ומצד שני לפקס ולאסוף כשהייתי צריכה! כי קשה לדמיין!!!!! זאת גאונות! היכולת הזאת להבין את הרצונות /חלומות שלי יותר טוב ממני וכל כך מהר! לדייק אותם ולהפוך למוחשיים ויפים!!! אין את תותחית!!!!????????????

סיוון שולצינר

אחרי הפגישה הרגשתי שממש עזרת לי לעשות סדר בכל הבלאגן שהיה לי בראש והבנת אותי מהרגע הראשון. הרגשתי כל כך הקלה ובידיים טובות שיש מישהו שמבין את הראש שלי ואת השיגעונות שלי!
את מהממת! כשכולם אמרו לי ההפך ממה שרציתי את היית שם, הבטחון שלי שאני עושה משהו שאני אוהבת ומישהו איתי בזה.. זה המון… היית סבלנית ומקצועית, אפילו עכשיו כמה חודשים אחרי הפגישה שלנו היית שם בשאלות הקטנות! ????❤️

שני משה

האדריכל עידו שלום והמעצבת שירי שלום הם זוג בעלי מקצוע הפועלים בפרוייקטים משותפים המשלימים האחד את השני או בפרוייקטים בהם כל אחד פועל ומתבטא באופן עצמאי. עידו קפדן ויסודי בבדיקותיו והובלת התכנון ליעד הנכון ליזם! שירי מעצבת מוכשרת מלאת יצירתיות ואהבה לחומרים ושילובם, יש לה עין יוצאת דופן המאפשרת כל פרוייקט להיות ייחודי ותואם לאופי בעלי הבית או משרדים שניהם מומלצים כל אחד בתחומו כמו גם בשיתוף פעולה

קונסטרוקטור אמנון מידד
עוד המלצות »

עיצוב חדרי שינה מותאם

עיצוב חדרי השינה בבית ייקבע לפי מספר הנפשות שיתגוררו בו, גילם והשפה העיצובית הייחודית שתבחר לכל חדר.

עיצוב חדרי שינה מתחלק למספר סוגים:

  • עיצוב פנים חדר שינה הורים
  • עיצוב פנים לחדר ילדים
  • עיצוב פנים חדר אירוח
עיצוב חדר שינה - שירי שלום
עיצוב חדרי שינה

חדרי שינה בבתים פרטיים

בעיצוב בתים פרטיים מומלץ לתכנן את כל חדרי השינה עם חדר רחצה צמוד וארונות מרווחים, כך שיתאימו גם לילדים מתבגרים שזקוקים לפרטיות ולמרחב האישי, וגם כיחידות אירוח. בעיצוב דירות וכאשר שטח הבית מצומצם יותר, אמליץ למקם את חדר השינה של ההורים בנפרד מחדרי השינה של הילדים, ולשלב בו חדר רחצה מפנק וחדר ארונות מרווח. כאשר חדרי הילדים ירוכזו סביב חדר הרחצה הכללי, ואיתו גם חדר שירות וכביסה.

עיצוב פנים לחדרי ילדים

בעיצוב חדרי ילדים אני ממליצה על עיצוב שאינו מתיישן עם הגיל ומאפשר לילד שימוש בחדר מבלי הצורך להתאים אותו מחדש בכל מספר שנים. תכנון חדרי ילדים מצריך חשיבה עתידה, והכנה של התאורה, השקעים החשמליים ויחידות אחסון גם לגיל ינקות, וגם לגיל ההתבגרות.

עיצוב חדרי שינה לילדים
עיצוב חדרי שינה להורים

עיצוב חדר שינה הורים

עיצוב חדר שינה מפנק להורים, צריך להכיל מספר תרחישי תאורה ולהתאים את השימוש בו כך שיוכל להעניק זמן זוגיות איכותי.

לדוגמה: חשיפה לאור שמש טבעי באזור שידת האיפור, חדר הארונות ואזור ההתארגנות, ושילוב תאורה טכנית ומקצועית לשעות הערב והלילה. באזור המיטה, חשובה תאורת קריאה אישית, וגם תאורה רומנטית, המשרה רוגע ואינטימיות. בירור מעמיק ומקדים על הרגלי המחיה של בני הזוג החולקים את חדר השינה, יעזור לתכנון להיות מדויק ולמצוא פתרונות למצוקות שונות. לדוגמה: כאשר אחד מבני הזוג מתעורר לפנות בוקר ומתארגן לעבודה, חשוב לתכנן עבורו חלל התארגנות שאינו פוגע בשנתו של בן הזוג.

דוגמה נוספת: חדר רחצה התחום במחיצות זכוכית, אינו מתאים לבני זוג שזקוקים להרבה פרטיות והולכים לישון בשעות שונות.
חדר השינה שלכם, ישפיע עמוקות על מצב הרוח ועל המשך היום שלכם, ולכן תכנון מעמיק ועיצוב מושקע יניבו איכות חיים נהדרת.

דילוג לתוכן