דף הבית » עיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים

לעיצוב פנים מסחרי תפקיד חשוב ואף מכריע בחווית הלקוח. העיצוב המסחרי הנבחר חייב לשקף את ערכי הליבה של החברה, את ה- DNA שלה ולהוביל את הלקוח בטבעיות אל המוצר עצמו. מעצבת פנים מסחרית מעולה, יודעת כיצד לרקום ולשזור בעדינות את יכולות החברה בעיצוב הפנים של המקום, ומכוונת לכך שתהליך המכירה יתחיל כבר עם פסיעתו הראשונה של הלקוח בדלת המקום.
בין אם מדובר בעיצוב מסעדה, עיצוב אולם תצוגה, עיצוב חנות, עיצוב מלון או עיצוב ספא, עיצוב מסחרי שוזר את מיתוג החברה בהליך התכנון כבר משלביו המוקדמים.

בואו לראות חללים מסחריים בעיצובי

בואו להגשים חלום

לקוחות מספרים

מבחינתי היכולת של מעצבת פנים להבין את החלום שלי יותר טוב משאני מבינה אותו, היא שהופכת אותו לאיש מקצוע מעולה. וזו שירי! להקשיב לרעיון, למשימה, לחלום ולפרוט אותה לסעיפים, דיטיילס עם אסתטיקה מדוייקת, גמישות וראש פתוח. כיף גדול! ממליצה בחום!

ענבר אברון

ממליצים בחום על שירי המדהימה!
פגישת ייעוץ של 3 שעות שהקיפה הכל מהכל בתכנון דירת קבלן, תוכניות, מטבח מאתגר, עיצובים ובחירות, תקציבים והרבה הרבה טיפים חשובים על הדרך.
שירי עם גישה הכי זורמת ונעימה אך עם זאת סופר מקצועית, לגמרי חושבת מחוץ לקופסא, עונה לשאלות בסבלנות, מסבירה לפרטים כל דבר.באמת יצאנו מהפגישה עם הרבה ידע והרגשה של ביטחון בתכנון הדירה שלנו.
תודה ענקית שירי, בטוחה שנתראה עוד בהמשך ❤️

שירן סטון

שיפוץ בית חלומותינו הוא תהליך שמלווה בהמון חששות, אך לאחר פגישת הייעוץ איתך שהיתה מקצועית ונעימה, מלאה במידע וטיפים, אנחנו בטוחים שזו הולכת להיות חוויה כייפית שבסופה נגיע לתוצאה המושלמת מבחינתנו

קרן ועומר צפלביץ'

שירי🤩 המחשבה על מעצב/ת תמיד הרגישה לי 'משתגע מדי ','איך מישהו שאני לא מכירה יבין אותי כל כך מהר?!' אני חייבת לציין שאחרי החוויה איתך החשיבה שלי השתנתה! את גאון וסופר מקצועית! היכולת הזאת של שלך להבין ולתת מקום לשגעונות שלי ומצד שני לפקס ולאסוף כשהייתי צריכה! כי קשה לדמיין!!!!! זאת גאונות! היכולת הזאת להבין את הרצונות /חלומות שלי יותר טוב ממני וכל כך מהר! לדייק אותם ולהפוך למוחשיים ויפים!!! אין את תותחית!!!!🥇🥇🥇

סיוון שולצינר

אחרי הפגישה הרגשתי שממש עזרת לי לעשות סדר בכל הבלאגן שהיה לי בראש והבנת אותי מהרגע הראשון. הרגשתי כל כך הקלה ובידיים טובות שיש מישהו שמבין את הראש שלי ואת השיגעונות שלי!
את מהממת! כשכולם אמרו לי ההפך ממה שרציתי את היית שם, הבטחון שלי שאני עושה משהו שאני אוהבת ומישהו איתי בזה.. זה המון… היית סבלנית ומקצועית, אפילו עכשיו כמה חודשים אחרי הפגישה שלנו היית שם בשאלות הקטנות! 🙏❤️

שני משה

האדריכל עידו שלום והמעצבת שירי שלום הם זוג בעלי מקצוע הפועלים בפרוייקטים משותפים המשלימים האחד את השני או בפרוייקטים בהם כל אחד פועל ומתבטא באופן עצמאי. עידו קפדן ויסודי בבדיקותיו והובלת התכנון ליעד הנכון ליזם! שירי מעצבת מוכשרת מלאת יצירתיות ואהבה לחומרים ושילובם, יש לה עין יוצאת דופן המאפשרת כל פרוייקט להיות ייחודי ותואם לאופי בעלי הבית או משרדים שניהם מומלצים כל אחד בתחומו כמו גם בשיתוף פעולה

קונסטרוקטור אמנון מידד
עוד המלצות »

כיצד לגרום ללקוחות לקנות כמה שיותר?

עיצוב פנים מסחרי איכותי ומדוייק, חייב להיבנות סביב המוצר וקהל היעד שלו. להיבנות בהלימה למיתוג. חדשנות ושימוש בחומרים יצירתיים ומתקדמים, ותרגום ערכי הליבה של החברה אל עיצוב החלל המסחרי יבטיחו את הצלחת המקום, יצדיקו את השקעתכם ויביאו לפריחה ושגשוג. עיצוב מסחרי איכותי ישיג איכות ותפוקה גם בקרב העובדים, הם יתגאו במקום עבודתם ויראו מסירות ומחויבות כלפי המקום, כפי שהחברה הראתה כלפיהם וכלפי לקוחותיה. הובלה של הלקוח מהכניסה בה הוא אמור לקבל רושם ראשוני חזק ונחרט, אל מגוון מוצרי החברה, דרך הפגנת יכולות הביצוע , ומשם אל הקופה או אל עמדת המכירה, זהו מסלול עדין המולחן בהקפדה תוך שתילת מסרים וערכי הליבה לאורך כל הדרך. היציאה מהחלל המסחרי תמיד צריכה להיות מלווה בתחושת חיזוק נוספת שתעניק ביטחון ואישור נוסף, כי אכן הלקוח הגיע למקום הטוב ביותר עבורו. בעיצוב חללים מסחריים קיימת מורכבות ונדרשים הבנה וניסיון כדי להתאים במדויק את העיצוב לצרכים הנדרשים.

עיצוב מסעדה

בעיצוב מסעדה תידרש עבודת מיתוג מעמיקה ומקדימה, בשיתוף חברת המיתוג, ומחקר מעמיק הבוחן את התפריט שבנה השף לצד החוויה אותה ירצה להעניק לסועדים. להקמת המטבח יידרש יועץ רישוי, יועץ בטיחות, יועץ נגישות יועץ מנדפים. יש ליצור התאמה כמותית בין מקומות הסועדים המתוכננים בפלור (שטח האירוח של המסעדה) לכמות המנות שהמטבח מסוגל לייצר בכל סרוויס. הכניסה למסעדה צריכה להכיל עמדה עבור מארח, ומקום המתנה לאורחים. תכנון בר מסעדה יותאם לתפריט ולסגנון המסעדה, ומתוכנן בהתאמה עם מקומות ישיבה או רק עבור הוצאת משקאות למלצרים. בתכנון מסעדה חשובה גישת ספקים נסתרת, שתאפשר במהלך שעות היום אספקה של מרכיבים אל המטבח והבר, ופינוי זבל נגיש עבור הברמנים וצוותי הניקיון.

עיצוב חנות

בעיצוב חנות, נדרשת היכרות מקדימה עם המוצרים, טווח המחירים שלהם וקהל היעד. בחנות שבה נמכר פריט יחיד ויוקרתי בשעה, תספיק קופה אחת אל מול חנות שמוכרת מוצרים קטנים וזולים ועלול להיווצר בה עומס ותורים לתשלום. תצוגת החנות צריכה להתאים לכמות הסחורה הנדרשת בכל קולקציה ועונה, ולהציג את שלל המוצרים הנמכרים בצורה המיטבית. חנות בגדים תצריך תכנון תאי מדידה, כמות התאים תיקבע בהתאם לתנועת הלקוחות הצפויה בחנות. חנות לעיצוב שמלות כלה תדרוש שטח התארגנות נוסף, פרטי ואינטימי ובו הכלה תוכל להתארגן ליום חתונתה, ויש לקחת בחשבון כי התמונות הראשונות שלה ושל חתנה לעתיד יילקחו בחנות, ולכן המיתוג ועיצוב פנים החנות הינם משמעותיים מאוד. חנות תכשיטים תצריך שולחן עבודה עבור עבודות צורפות מיידיות, ביטון כספת ומקום ייעודי עבור מיכון לניקוי והברקת תכשיטים. בכל חנות מומלץ לתכנן תא שירותים ומטבחון לרווחת העובדים.

עיצוב אולם תצוגה

בעיצוב אולם תצוגה, חשוב להוביל את הלקוח אל סיור מורכב בעדינותו, שאינו מסתיים ישירות בדלת היציאה, אלא מוביל את הלקוח להסתקרן לראות עוד ולפנות לקבלת שירות והצעת מחיר. בעיצוב פנים מסחרי מדויק עוזר לתהליך המכירה להסתיים בהצלחה, ומציג את יכולות הביצוע או מוצרי החברה באופן ובאור המיטבי. עיצוב אולם תצוגה מצריך תכנון של עמדות מכירה לפי כמות העובדים הנדרשת, וחלוקה של שטח מסחר בין מינימום שטחים תפעוליים כדוגמת מחסנים ומשרדים אל מול שטחי תצוגה ומכירה מרהיבים. באולמות תצוגה מתבצעת החלפה והתקנה מתמדת של סחורות חדשות שמגיעות לאולם, נדרשת גישה נוחה לתפעול זריז שאינו פוגע בתהליכי המכירה. עיצוב פנים מסחרי מדויק יתרום רבות להצלחת העסק, לאוירת העבודה, ליצירת ייחודיות עבור החברה ויביא לשגשוג והצלחה. מזמינה אתכם להצטרף לעשרות עסקים וחברות מרוצים, וביחד נעצב את המקום החדש עבור העסק שלכם.

תחרות העיצוב של יבשת אסיה- AADA

שירי שלום | עיצוב פנים היא הזוכה בתואר העיצוב המסחרי הטוב ביותר לשנת 2023, בתחרות העיצוב של יבשת אסיה- AADA.

מהי תחרות האדריכלות והעיצוב של ה- AADA | Asia Architecture Desin Awards
תחרות אדריכלות ועיצוב יוקרתית הכוללת משתתפים מכל רחבי יבשת אסיה. התחרות היוקרתית שמה דגש על חדשנות, משפיענות וחזון אל מול ביצוע איכותי ומצטיין. התחרות הבינלאומית מעודדת אמנים ויוצרים להציג את המצאותיהם החדשניות ולעודד עיצוב מלא השפעה, חוויה וחזון .

דילוג לתוכן